Naše smečka

Daisy z Halašova 

Daisynka se narodila 17. 10. 2015. Je to náš malý velký závislák. Je hodná, klidná a velmi přátelská, k lidem i pejskům. Nedá se to úplně říct o slepicích :-) s těmi si chce hrát a slepičky to nějak nechtějí vydržet :-)  Má výcvik základní poslušnosti. Je výstavně velmi úspěšná. Domů si donesla několik pohárů a získala spoustu ocenění - několik výborných na druhých a třetích místech, titul vítěze třídy mladých, oblastního vítěze, res. CAC aj. 

V lednu 2018 podstoupila kompletní zdravotní testy. Je z ní plně zdravotně testovaná, zdravá, chovná čubinka. 

A heč, máme už i vybraného ženicha. Ale to se nechte překvapit :-) A kdy budou štěňátka? Když Bůh dá a povede se, tak o prázdninách :-) 

Chcete mít vždy aktuální informace a čerstvé fotky  našeho každodenního života? Přidejte si do oblíbených stránek na Facebooku i tu naši: https://www.facebook.com/Pabenickybull/  Stačí dát like a já vás budu pravidelně zásobovat :-) 

 

Guinevra Little Bull

Naše malá bílá mrška Gina se narodila 27. 5. 2017. Je to krásná a poslušná holčička. Mazlivka, která mi je neustále za zadkem. Když vařím, sedí mi u nohou, opřená o linku a čeká, až něco upadne (vždycky upadne). Je velmi chytrá a poslušná. Na výstavě zatím nebyla, neboť jsem z důvodu rizikového těhotenství zůstala doma, ale jakmile se miminko narodí a trochu povyroste, vyjedeme s Ginou mezi "lidi" a přivezeme si domů také nějakou tu výbornou..přece se nenechá Gina zahanbit od Daisy a pro mě to je výzva.